Asla Girmek İstenilmeyecek Tüyleri Diken Diken Eden Gizemli Siteler // 1

Yazar Bekir Yanardağ 13 Şubat 2018 Salı 0 yorum
       Başlamadan önce belirtmek isterim ki hassas olan kişilerin ve 18 yaşından küçük bireylerin sitelere erişim sağlamamasını şiddetle tavsiye ederim. Bu siteler korkunç, şeytani, ürpertici içeriklere sahiptir.

       Her gün binlerce belki de çok daha fazla web sitesi açılıyor. Bu açılan web sitelerinin bazıları var ki kanınızı donduracak nitelikte. İşin tuhaf yanı bu sitelerin tamamen halka açık olması. Neyse lafı daha fazla uzatmadan bu insanlık ayıbı sitelerden bazı kesitlere göz atalım.

Lostallhopeİlk sitemiz olan lostallhope intihar etmekle alakalı birçok bilgiye ulaşabileceğiniz bir sitedir. Bu site sanal para birimi olan bitcoin ile yönetilmektedir. İnsanları intihara özendirici ve sürükleyici içerikler barındırmaktadır. Sitenin yöneticilerin kimliklerinin belirsiz olduğu bu sitede intihar etmenin dersleri bile verilmektedir. İntiharın evreleri, ölüm süreçleri, yaşanılabilinecek acılar gibi şeylerin ürpertici ayrıntıları anlatan bir sitedir.

Joyofsatan
İnternette bulunan satanizmle alakalı en geniş bilgilerin bulunduğu web sitesidir. Ciddi şekilde ürkütücü olan bu sitenin kurucusu  Maxine Dietrich satanizmi bir din olarak kabul etmiştir. Sitenin dünya çağında binlerce takipçisi vardır. Ayrıca Whois bilgilerine göre Maxine siteyi çalıntı yazılarla doldurmuştur.


Humanleatherİnsan derisinden üretim yapıp bu ürettiği eşyaları satan bir web sitesidir. Sitede istediğiniz bir ürünün (cüzdan, kemer gibi) özelliklerini belirterek sipariş verebilirsiniz. Şuan fiyatlar oldukça pahalı. Kullanıcılar ilerleyen zamanlarda fiyatların düşeceğini söylüyor.Serinin devamını gelecektir.


Hiç yorum yok: